Aktualności

Dobry mecz 3 pkt jadą do Bierunia!

• autor: Zolno99, 2013-09-14 13:22

LKS Gardawice-KS Piast Bieruń Nowy 2-4(1-1)

Dobre spotkanie w Gardawicach czego owocem jest wynik 2-4 z miejscowym LKS-em Gardawice rywale od samego początku narzucili dobre tempo ale ekipa z Bierunia dobrze się broniła, graliśmy z kontry i mniej więcej w 15 minucie spotkania złe wybicie rywala piłkę przejął Piotrek Żołneczko "kiwnął" jednego,drugiego a na koniec uderzył z lewej nogi w sam róg bramki 0-1.5 minut później stała się rzecz niezrozumiła Hubert Urbańczyk dotknął piłkę ręką ale za polem karnym a sędzia wskazał na wapno.Niestety dobre uderzenie w lewy róg bramki i mamy 1-1!.Później gra toczyła się w srodku boiska i wędrowaliśmy raz pod bramke Piasta a raz LKS-u.Po 35 minutach mamy 1-1.Po rozmowie z trenerem który właściwie nas zmotywował po około 3 minutach kapitalne podanie Michała Sałęgi do Piotrka ten bdb przyjął sobie piłke i po uderzeniu po raz 2 z lewej nogi umieścił piłkę w siatce 1-2!.Po 5 minutach graliśmy już bardzo łądnie dużo składnych akcji itp. a wreszcie 50 minuta podanie na czystą pozycje do Piotrka ten sobie podbiegł i w prawy dolny róg tym razem prawą nogą po raz 3 umieszcza piłkę w siatce.1-3.!.Nie ma co się usprawiedliwiać było 1-3 wynik pewny czuliśmy się mocni odpuściliśmy sobie, rywal okiwał sobie 3 naszych defensorów i w długi róg bez szansa bez szans Mateusz Stachoń 2-3!.Uspokoiliśmy grę i w 72 minucie Piotrek dostał bd dobrą piłke od Huberta i okiwał 2 rywali i w krótki róg....2-4!!!.

Bramki:

10'-Piotrek Żołneczko 0-1

15'-Rywal(karny) 1-1

37'-Piotrek Żołneczko 1-2

45'-Piotrek Żołneczko 1-3

51'-Rywal 2-3

71'-Piotrek Żołneczko 2-4

Skład:Stachoń;Staszek,Gawkli,Śleziona,Szymon;Synczek;Urabńczyk;Szmidt,Kucz;Sałęga i Piotrek Żołneczko.Trener:Grzegorz Krzemień