Ks Piast Bieruń Nowy - strona nieoficjalna

• Witamy Na Stronie Ks Piast Bieruń Nowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Bieruń Cup 2014 Piast złoty !

• autor: Zolno99, 2014-02-21 15:44

Pierwszy nasz turniej na hali w tym sezonie !!!

Turniej był dobrą zabawą dla nas każdego,każdy zagrał choćby minute i to się liczy.Graliśmy w Grupie B z LKS Brzezinka,Gromem Świerczyniec i Juwe Jaroszowice.Pierwsze spotkanie graliśmy z Gromem.

Pierwsze 3 minuty słabe w nasym wykonaniu lecz z każda minutą nabieraliśmy rozpędu.Około 5 minuta gry strzał Huberta Urbanczyka..broni bramkarz ale tuż pry nim stoi Piotrek i dobija na 1-0.2 minuty później fantastyczna indywidualna akcja Piotrka zamarkował uderzenie z lewej nogi przekłada na prawa i w prawy dolny róg bramkarza 2-0!.Później pierwsza 4 zeszła(Urbanczyk,Sałęga,Żołneczko,Synczek) gralismy po 4 minuty i dwie bramki dorzucił Karol Główczyk.Piast-Grom 4-0.

Drugie spotkanie graliśmy jak się później okazało z vice-mistrzem czyli z Juwe Jaroszowice.

Wygralismy 5-0 nic do opisania ;D

Gole strzelal PIotrek 5x

I na koniec z LKS Brzezinka wygralismy 2-1 ale to byl nasz jeden z ciezszych meczy wygralismy dzieki bramkom Piotrka i Huberta.

Półfinał z Unią Oświęcim

Najcięzszy mecz i najbardziej przykry.

Od samego początku rozgrzewki rywale obrazali naszego zawodnika.

Od początku gralkismy niepewnie ale z kazda minuta gralismy coraz lepiej.Pierwszego gola strzelil Piotrek 1-0 Piast!.2 minuty później podwyższył Karol Główczyk 2-0.I potem kontuzja nalepszego strzelca i efektem tego akcja 4 vs 3 na korzysc Uni i strzal do pustej bramki 2-1!.Za Piotrka wszedl Karol i jak się później okazało to było ostatnie spotkanie Piotrka w tym turnieju.5 minut przed koncem spotkania bramke na 2-2 strzelil Michał Bury(król strzelców turnieju).Koniec regulaminowe czasu gry i rzuty karne.

Do rzutów karnych podchodziło po 3 zawodników z drużyn.

1 kolejka podchodzi Hubert i nie myli się 1-0!

Rywal uderza lecz broni Seba Berkop i dalej 1-0!

2 kolejka do piłki podchodzi Karol Główczyk w srodek broni bramkarz 1-0!

I rywal z Uni nie pomylił i mamy 1-1!

3 kolejka pojedynek najlepszych strzelców!!

Piotrek z zabandażowanym kolanem podchodzi do piłki i pewnie w prawy róg bramkarza 2-1!

I jeśli Michał Bury nie trafi to Piast będzie w finale.

W stylu Cr7 zatrzymał się po chwili uderzając ale broni to Sebastian Berkop.

I Piast będzie grał o złoto.A Unia ta potężna ekipa tylko o brąz.

A w meczu o 3 miejce Unia sensacyjnie przegrała z Fortuną Wyry 2-3 warto dodac ze w spotkaniu grupowym tych ekip Unia rozbija Fortune aż 5-0.

Finał

Bez Piotrka niby duże osłabienie ale chłopaki dali rade i wygrali 2-0 z Juwe po bramkach Kuby Synczka i Huberta Urbanczyka.Mamy złoto panowie!!!

Klasyfikacja Medalowa:

1.Piast Bieruń Nowy

2.Juwe Jaroszowice

3.Fortuna Wyry

4.Unia Oświęcim

5.Unia Bieruń Stary

6.Gosir Chełm Śląski

7.LKS Brzezinka

8.Grom Swierczyniec

autor: ~123 2014-02-21 17:43:57

avatar Beawo k***** troszkę oszustwa i wygrana smakuje lepiej ?

autor: ~BK z 123 2014-02-21 18:38:36

avatar Proszę czytać dokładnie regulamin panie wojciechu Trybsonie albo panie Macieju zj***sie sorry Wielgusie. Ból d***** łapie? Oj nie ładnie tak poza tym w Juve było 2 z 98 w Chełmie wszyscy 2000 2001 to wynika na to że nikomu się nie należy zwycięstwo jak i inny medal :)
Pozdro

autor: ~Zolno99 2014-02-21 19:30:13

autor: ~dsoiughiosdfhgpiah 2014-02-21 21:09:50

avatar Jak na razie, k***** brzydkie, nie napisałem o waszej podwórkowej drużynie żadnego obraźliwego komentarza pod tym postem, więc zamknąć mordy i do spania. Z poważaniem Wojtek . :)

autor: ~Zolno99 2014-02-22 12:58:47

avatar Do spania Wojtek możemy sobie sparinga zagrać ale wiesz u nas bo my jestesmy biedni i nas na busa nie stac a wy pewnie macie takiego z Uni.

autor: ~asfdsfgdcvb 2014-02-23 23:08:30

avatar Unii *

Nikt nie mówił że Piast jest biedny. Nawet nie chodziło mi o ciebie pisząc ten komentarz. Więc o co ci chodzi Piotrek ?

autor: ~Zolno99 2014-02-24 21:52:43

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

BTS Rekord Bielsko - Biała - GKS Tychy
GKS Pniówek Pawłowice - UKS Suszec
KS Piast Bieruń N - Sokół Wola
GTS Bojszowy - MKS Lędziny
OKS ZET Tychy - MKS Iskra Pszczyna

Kto wygra lige ?

Które miejsce zajmie Piast ?

pon.